administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Par firmu

Par firmu

Izejot Latvijas tirgū 2009. gadā, uzņēmums SIA "L Bizness group" uzreiz pozicionēja sevi kā nopietnu korpusa mēbeles ražotāju. Pateicoties tam, ka uzņēmumā strādā kā speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, tā arī jaunie darbinieki pilni jaunāmidejām un uz nākotni tēmētiem plāniem,  L Bizness group visu laiku paplašina savu sortimentu un uzlabo ražotās mēbeles konstrukcijaas un kvalitāti.

Šodien ar SIA "L Bizness group" sadarbojas jau vairāk nekā 500 pasūtītāji, pamatdaļa no kuriem ir Latvijas pirmsskolas, skolas un augstskolas izglītības iestādes. Pastavīgo klientu lokā var iekļaut arī dažas mediciniskās iestādes kā arī valsts iestādes, piemēram, Ekonomikas ministrija, Satiksmes ministrija. Mēbeļu ražošanas uzņēmums SIA "L Bizness group" ir Latvijas Republikas Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) dalībnieks. L Bizness group elektroniskais katalogs atšķiras ar zemām cenām un plašu sortimentu. Šobrīd vispieprasītākas ir sekojošas mēbeļu kategorijas:                                                                         

IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU MĒBELES

 

Skolas mēbeles, ko ražo L Bizness group, atbilst visiem Latvijas standartiem. Galdi un krēsli ir regulējami un tiek ražoti atbilstoši visām skolēnu auguma grupām. Bet galvenā prasība ir izturība un viegla konstrukcija, Tāpēc visi skolēnu galdi un krēsli tiek izgatavoti no metālkarkasa ar nostiprinošiem elementiem lielās slodzes vietās. Galdu virsma - laminēta plātne (lamināts). Uz doto brīdi uzņēmums piedāvā vairāk nekā 70 lamināta krāsas un vairāk nekā 30 metalkarkasa krāsas, kas ļauj pieskaņot mēbeles gandrīz katram skolas interjeram vai auditorijai. Skolas krēsli tiek ražoti no izturīga liekta saplākšņa ar ergonomisku izliekumu sēdītei un mugurai. Skolas mēbeļu sortiments nepārtraukti tiek apstrādāts un tiek uzlabots pēc pasūtītāja velmēm. Tā pēc pasūtītāju lūgumiem sortimentā parādījās skolas soli-molberti, zīmēšanas soli un pirmklasnieka soli ar atvilktni piederumiem.
Ļoti bieži datortehnikas un citas mūsdienīgas tehnikas izmantošanas skolas procesā dēļ , standarta krēslu un galdu nav pietiekami. Līdz ar to L Bizness group dizaineri visu laiku piemeklē iespēju optimizēt klases telpas, izveidot tos ergonomiskus, ērtus un ietilpīgus. Tados gadījumos L Bizness group izstrādā telpas plānu un izgatavo nestandartas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.

L Bizness group var piedāvāt mēbeles gandrīz katrai skolas telpai - mācību un informātikas klasēm, specialīzētām klasēm, ka arī garderobei, aktu zālei un ēdnīcai. Pie tam ir plāšs mācību tāfeles, žalūzīju un pasniedzēju galdu un krēslu klāsts.        

PIRMSSKOLAS IGLĪTĪBAS IESTĀŽU MĒBELES

Pirmsskolas izglītības iestāžu mēbelēm ir ne tikai obligāti jāatbilst valsts pieņemtajiem standartiem, bet arī jāpatīk pedagogiem un metodistiem - cilvēkiem, kuri ikdienā strādā ar bērniem un domā par bērnu drošību un ērtumu. Pie tam, mēbelēm jābūt diezgan funkcionālām un ekoloģiski nekaitīgai.
 L Bizness group dizaineri cenšās stingri ievērot visu šo prasību kompleksu. Pasūtītāju ērtībai ir izstrādāts katalogs "Pirmsskolas iestādes". Tajā iekļauti skapji-sekcijas rotaļlietām, grāatām, galda spēlēm un mācību materiāliem, bērnu galdi ēdināšanai. Galdi ir augstumā regulējami un sastāv no dažām funkcionālām daļām, kuras var izmantot kā atsevišķi, tā arī kopā, veidojot dažādas konstrukcijas. Galdiem piedāvāti viegli un izturīgi krēsliņi no saplākšņa un priedes masīvkoka. Pēc audzinātājas un metodistu lūgumiem sortimentā parādījās izbīdāmas gultiņas - trīsvietīgas un četrstāvīgas.

Lielu interesi izraisa spēļu zonas mēbeļu komplekti: autobusa, lidmašīnas un mājas modeļi. Meitenēm piedāvājam leļļu mēbeļu komplekti - "Frizētava", "Virtuve", "Viesistaba" un "Guļamtelpa". Nav palikuši bez uzmanības arī ģērbtuves un vannasistabas telpas. Daudzām pirmsskolas izglītības mēbeļu modeļiem L Bizness group piedāvā papildus izvēlēties košas lamināta krāsas, kuras nav citās nodaļās.


 BIROJA MĒBELES

 

Lētas mēbeles, kas izgatavotas, ņemot vērā faktu, ka jūs vienmēr varat tam pievienot papildu konstrukcijas elementus un mēbeles vienības. Tas ir galvenais faktors, kuru mēs izmantojām veidojot biroja mēbeļu sortimentu. Lielāku daļu galdu konstrukcija ļauj pieskaņot tos vienu otram, veidojot moduļa kombinācijas, kuras viegli pārveidojamas nepieciešamības gadījumā. Galdiem papildus tiek piedāvāti trīs mobilo un četri satcionārie bloku varianti ar izvelkamām atvilktnēm. Pie tam uzņēmums piedāvā plašu dažādu veidu stelāžas, dokumentu skapju un letes klāstu.

Neskatoties uz gataviem risinājumiem mēbeļu uzņēmums L Bizness group vienmēr gatavs strādāt ar pasūtītājiem pēc individuāliem projektiem - no izstādāšanas līdz realizācijai. Kā arī varam piedāvād dažāda veida žalūzijas, tāfeles un krēslus apmekletājiem un personālam.
                                                                                                                   


MEDICĪNAS IESTĀŽU MĒBELES 

 

Liels medicīnas mēbeļu klāsts L Bizness group ļauj izmantot to lielākā daļā telpās medicinas iestādēs. Ņemot vērā pasūtītāja vēlmes ir izstrādāts reģistratūras un arhīva plauktu un stelāžas sortiments, pakaramie garderobei kā arī reģistratūras letes un galdi personālam. Daļa mediciniskās mēbeles sastāv no specializētas mēbeles - massāžas galdi, ortopediskās gultas, ratiņi medikamentiem, rati pacientiem ar ierobēžotām ispējam, dažādas speciālas ierīces - preces no vadošakiem pasaules ražotājiem, kurus L Bizness group var piegādāt saviem pasūtītājiem - slimnīcām, poliklīnikām, massāžas kabinetiem, pansionātiem un sanatorijam. 
Visām mediciniskām telpām L Bizness group piedāvā dažādu konstrukciju un gaismas caurlaidības žalūzijas kā arī krēslus personālam, apmeklētājiem un speciālus medicīniskus krēslus.