administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Izpildīšanas piemēri

LKSP krāsa 18mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Stūra skapītis "Rūķitis"

Cena: EUR 426.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Stūra skapsi izgatavots no 18 mm bieza LKSP. Detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Stūra skapis paredzēts rotaļlietu, grāmatu, metodisko un uzskates palīglīdzekļu izvietošanai bērniem. Durvju cilpas paredzētas ne mazāk kā 80000 atvēršanas reizēm, ritentiņi rotaļlietu kastēm aprīkoti ar bremzi. 
Vienkrāsainas sekcija izgatvošanai izvēlētā LKSP krāsa Jums ir jānorāda visos četros lodziņos vienāda.
Krāsainas sekcijas izgatvošani (līdz 4 krāsām) LKSP krāsa, Jums ir jānorāda katrā lodziņā izvēlētā krāsa. 
 Lodziņā "Korpusa krāsa" Jūs izvēlaties krāsu kādā būs izgatvotas visas malas un plaukti. Izvēloties pirmo, otro un trešo krāsu Jūs nosakat LKSP krāsu durvīm, cokolam un citiem elementiem.

Lai pārkstītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz kataloga pa kreisi no apraksta,pēc tam vēlreiz uz jebkuru krāsu šādi Jūs varat izvēlēties LKSP krāsu. 

Jūs varat pasūtīt šo preci no 18 mm biezas, līmētas dabīga masīvkoka priedes.  
Koka izstrādājumu krāsošanai tiek izmantota ūdens bāzes laka. Koka produktu izstrādājuma cena ir augstāka nekā no LKSP, lai noskaidrotu izmaksas lūdzam sazināties ar mums, un mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim uz Jūsu jautājumiem. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit