administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
-10%
Izpildīšanas piemēri

LKSP krāsa 18mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Sekcija "Pinokio"

---
---
---
---
Cena: EUR 508.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Sekcija izgatvota no 18 mm bieza LKSP, detaļu malas apstrādātas ar 2 mm  biezu plastikāta maliņu. Sekcija paredzēta rotaļlietu, grāmatu, metodisko  un uzskates palīglīdzekļu izvietošanai bērniem. Durvju cilpas paredzētas ne mazāk kā 80000 atvēršanas reizēm. 
Vienkrāsainas sekcijas izgatavošanai izvēlētā LKSP krāsa Jums ir jānorāda visos četros lodziņos vienāda. 
Krāsainas sekcijas izgatavošanai līdz 4 krāsām LKSP krāsa Jums ir jānorāda katrā lodziņā izvēlētā krāsa. 
Lodziņā "Korpusa krāsa", Jūs izvēlaties krāsu kādā būs izgatavotas visas malas un plaukti. Izvēloties pirmo, otro un  trešo krāsu Jūs nosakat LKSP krāsu durvīm, cokolam un citiem elementiem. 

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz katalogu pa kresi no apraksta, šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties LKSP krāsu. 

Jūs varat pasūtīt šo preci no 18 mm biezas, līmētas, dabīgas masīvkoka priedes.  Koka izstrādājumu krāsošanai tiek izmantota ūdens bāzes laka. Koka produktu  izstrādājum cena ir augstāka nekā LKSP, lai noskaidrotu izmaksas lūdzam sazināties ar mums, un mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim uz Jūsu jautājumiem. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit