administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
-10%
Izpildīšanas piemēri

LKSP krāsa 18mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Sekcija "Karlsons"

---
---
---
---
Cena: EUR 534.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Sekcija izgatavota no 18mm bieza LKSP, detaļu malas ir apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Sekcija paredzēta rotaļlietu, grāmatu, metodisko un uzskates palīglīdzekļu izvietošanai. Dubultās durvju cilpas ir paredzētas vismaz 80000 atvēršanas reizēm.
Vienkrāsainas sekcijas izgatavošanai izvēlētā  LKSP krāsa Jums ir jānorāda visos četros lodziņos vienāda. 
Krāsainas sekcijas izgatavošanai līdz 4 krāsām LKPS krāsa Jums ir jānorāda katrā lodziņā izvēlēta krāsa. 
Lodziņā "Korpusa krāsa" Jūs izvēlaties krāsu kādā būs izgatфvotas visas malas un plaukti. Izvēloties pirmo, otro un trešo krāsu Jūs nosakat LKSP krāsu durvīm, cokolam un citiem elementiem.

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz kataloga pa kreisi no apraksta,pēc tam vēlreiz uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat izvēlēties LKSP krāsu. 

Jūs varat pasūtīt šo preci no 18 mm biezas līmētas dabīga masīvkoka priedes.  
Koka izstrādājumu krāsošanai tiek izmantota ūdens bāzes laka. Koka produktu izstrādājuma cena ir augstāka nekā no LKSP, lai noskaidrotu izmaksas lūdzam sazināties ar mums, un mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim uz Jūsu jautājumiem. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit