administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Izpildīšanas piemēri

LKSP krāsa 18mm

Metāla karkasa krāsa RAL

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Galdiņš 60х120 cm

Cena: EUR 83.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Galdiņš izgatavots no 18 mm  bieza LKSP, galda virsmaz izmērs paredzēts 4 sēdvietām. Malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Galda kājas metāliskas ar regulējamu augstumu no 39 līdz 59 cm ar soli 5 cm. Kājām ir uzstādīti regulējami balsti, lai kompensētu iespējamās nelīdzenās grīdas. 
Pieejamas divas izbīdāmas atvilktnes, ko Jūs varat izvēlēties lodziņā "Izbīdāma atvilktne". Atvilktnes izbīdās pretējā pusē attiecībā viena pret otru. 
Galda virsmas krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18mm ".
Galda kāju krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "RAL krāsa".


Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātas krāsa, noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kresi no apraksta, pēc tam vēlreiz uz jebkuru krāsu šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsu katalogos.

Jūs varat pasūtīt šo preci no 18 mm biezas, līmētas dabīgas masīvkoka priedes. Koka izstrādājumu  krāsošanai tiek izmantotas ūdens bāzes lakas. Koka produktu izstrādājumu cena ir augstāka nekā LKSP, lai noskaidrotu izmaksas lūdzam sazināties ar mums, un mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim uz Jūsu jautājumiem. 
 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit